Ömür Çiçek; verdiğimiz hizmet anlayışıyla ilk günkü heyecanımızı hala korumaktayız. Personelimiz eğitimli bilinçli ve işlerinde uzman kişilerdir. Çiçekçilik sektöründe 2000 yılından bu yana elde ettiğimiz deneyim ve tecrübe ile hizmet maratonumuza devam ediyoruz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti Yapılan ürünleri müşteriden önce bizim beğenmeniz.

Ürünlerin zamanında Alıcı kişiye teslim edilmesi.

Her ne olursa olsun ürünü hakkında müşteriye bilgi aktarılması.

Güvenli bir marka olarak yapılan ürünlerin her zaman arkasında olmak.

Taze temiz ve beğenilebilen ürünler üretmek.

Sevk sırasında yapılan ürünlerin zarar görmeden yerine ulaştırmak.

Hiç bir şekilde müşteriye karşı saygısızlık ve telkinde bulunmamak.

Her zaman müşteri menfaatlari doğrultusunda hareket edip bilgilendirmek.

Hizmetimizin bir günlük değil ömürlük olduğunu asla unutmamak.

Hizmet sadece ürün satmak değildir.

Bunların kalıcılığını temin etmektir.

Satın aldığınız her ürün deneyimli personelimiz tarafından özenle hazırlanarak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda alıcı kişiye teslim edilir. İşyerimizde sizlere sunduğumuz bazı ürün başlıkları : Sevgiliye Doğum Günü Kutlama ve Özel Günler Düğün Nikah Gelin Çiçeği Cenaze Merasim Güller Buketler Aranjmanlar Nişan ve Nikah Annenize Kutlama ve Kurumsal Çiçekler Geçmiş Olsun Kır Çiçekleri

UNUTMAYINZ ! Her aldığınız ürün ÖMÜR ÇİÇEK teminatı altındadır. Ürünlerimizi firmamıza ait araçlarla ulaştırılmasını isteğiniz kişiye teslim ediyoruz. Firma elemanları alıcı kişi yerinde yok ise mutlaka gidilen adresten telefon ile size ulaşmaktadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkürler. Size sadece bir ürün satmıyoruz, Yanında sevgimizi, emeğimizi ve hizmetimizi de satıyoruz Sizler memnun oldukça hizmette sınır olmadığını her müşterimiz görecektir.

Misyonumuz

Hizmetlerimizi sunarken taşıdığımızın yalnızca çiçek değil, müşterilerimizin dilek ve temennileri olduğu bilinciyle hareket etmek, ve faaliyetlerimizi duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize en şık şekilde ulaştırabilmektir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.